Biblioteka Publiczna Gminy Wicko

"Kocham książkę nie dlatego, że jest piękna zewnętrznie, ale dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie, nie na zewnątrz mnie, bogactwa, których nie przeczuwałem."
Jarosław Iwaszkiewicz


Pan Poeta Show

 

Dzisiejszy poranek dla pierwszaków z SP Wicko okazał się bardzo  kolorowy, wesoły i pełen zabawy, a to wszystko za sprawą Pana Poety, który dziś zawitał do Wicka.

Zabawy z poezją – Pan Poeta Show to angażujące uczestników spotkanie autorskie pełne śmiechu, ruchu, rekwizytów i dobrej zabawy. Pan Poeta nie tylko opowiadał maluchom swoje bajki, ale też zaprosił je do wspólnych zabaw. I tak dzieci karmiły kurę (pluszową oczywiście :):):) ) zdrową żywnością, czy też przebierały się w kolorowe fatałaszki tak jak tytułowa bohaterka jednej z bajek czyli kaczka, co przebrała miarkę. Podczas jednej z zabaw dzieci, inspirowane przez Pana Poetę i historię z książki, tworzyły unikatowe morze balonów. Było głośno, wietrznie i kolorowo.                                                                                                                                    Bardzo dziękujemy Panie Poeto.

Spotkanie z Panem Poetą odbyło się dzięki projektowi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku- „Biblioteka Go!- Błękitny szlak”

 

BIP
NOWOŚCI WYDAWNICZE

Licznik odwiedzin
Wszystkich: 235 960
Wczoraj: 97
Dzisiaj: 39
Online: 2

© 2014 | Biblioteka Publiczna Gminy Wicko
ul. Parkowa 2, 84-352 Wicko
Tel.: 59 8 663 422