Biblioteka Publiczna Gminy Wicko

"Samo już czytanie książek kształci ludzi. Im więcej się czyta, im lepsze książki, tym bardziej kształcą one swoich czytelników."
Stanisław Konarski


Pan Poeta Show

 

Dzisiejszy poranek dla pierwszaków z SP Wicko okazał się bardzo  kolorowy, wesoły i pełen zabawy, a to wszystko za sprawą Pana Poety, który dziś zawitał do Wicka.

Zabawy z poezją – Pan Poeta Show to angażujące uczestników spotkanie autorskie pełne śmiechu, ruchu, rekwizytów i dobrej zabawy. Pan Poeta nie tylko opowiadał maluchom swoje bajki, ale też zaprosił je do wspólnych zabaw. I tak dzieci karmiły kurę (pluszową oczywiście :):):) ) zdrową żywnością, czy też przebierały się w kolorowe fatałaszki tak jak tytułowa bohaterka jednej z bajek czyli kaczka, co przebrała miarkę. Podczas jednej z zabaw dzieci, inspirowane przez Pana Poetę i historię z książki, tworzyły unikatowe morze balonów. Było głośno, wietrznie i kolorowo.                                                                                                                                    Bardzo dziękujemy Panie Poeto.

Spotkanie z Panem Poetą odbyło się dzięki projektowi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku- „Biblioteka Go!- Błękitny szlak”

 

BIP
NOWOŚCI WYDAWNICZE

Licznik odwiedzin
Wszystkich: 229 810
Wczoraj: 50
Dzisiaj: 24
Online: 4

© 2014 | Biblioteka Publiczna Gminy Wicko
ul. Parkowa 2, 84-352 Wicko
Tel.: 59 8 663 422